Pridať inzerát

Asistent / Asistentka konateľa

ARISE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hattalova 12a, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacBonusy a odmeny za výkon a aktivitu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRAVÁ RUKA KONATEĽA, HĽADÁME ŤA!

Do nášho malého a skvelého tímu hľadáme novú kolegyňu alebo nového kolegu na pozíciu asistenta/asistentky.

- administratívna podpora
- plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád
- príprava podkladov pre klientov
- e-mailová a telefonická komunikácia s klientmi a spoločnosťami (nie získavanie/akvizícia klientov)
- manažment kalendára a TO DO listov
- práca v teréne – doručenie podkladov do banky, na poštu, na úrady
- jednoduché obchodné stretnutia s klientmi

- prácu na živnosť
- férové a motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný mobil a notebook aj na súkromné účely
- flexibilný pracovný čas
- kancelária v Bratislave – Hattalova 12/A (Nové Mesto)
- kompletné zaškolenie
- prácu v skvelom mladom tíme
- pravidelné školenia a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné schopnosti
- proaktívny a zodpovedný prístup
- samostatnosť
- komunikácia s ľuďmi

Nie sme len jednou z mnohých "tuctových" firiem. Riadime sa heslom ZODPOVEDNE, PROFESIONÁLNE A HLAVNE INAK! Máme viac, ako 14 ročné skúsenosti v podnikaní - obchod, služby, financie. Od roku 2019 ponúkame našim klientom aj realitné služby prostredníctvom realitnej kancelárie ARISE. Základom našej práce je zodpovednosť, dôvera, profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi. Náš tím, vyškolený našou vlastnou ARISE AKADÉMIOU, sa vždy riadi heslom „Dodrž, čo sľúbiš.“ Výsledkami našej práce sú desiatky úspešne zrealizovaných obchodov a stovky spokojných klientov.