Pridať inzerát

Máš na to stať sa špičkovým realitným maklérom?

ARISE s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1 500 EUR/mesiac, po zaškolení aj viac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš na to stať sa špičkovým realitným maklérom? Zisti, či spĺňaš podmienky a do 6 mesiacov z teba urobíme špičkového profíka v realitách.

Ak sa ti podarí „nájsť sa“ aspoň v 10 bodoch, pošli nám svoje CV na asistent@arise.sk alebo zavolaj na 0917 686 976. Voľných máme len pár miest, preto neváhaj a ozvi sa nám.

• Baví ma svet realít
• Vo veciach mám poriadok
• Pravidelné porady ma posúvajú ďalej
• Hľadám prácu na živnosť
• Flexibilita v práci je pre mňa dôležitá
• Chcem zarábať aspoň 1 500 Eur mesačne a po zaškolení aj viac
• Jedného dňa chcem byť manažérom pobočky
• Viem si zorganizovať čas
• Teším sa na stretnutia s novými ľuďmi
• Som makač, nie flákač
• Veci doťahujem do konca
• Online mítingy mi nevadia
• Nové veci a vzdelávanie sú moje hobby
• Chcem byť v mladom tíme skvelých kolegov
• Teším sa na tímbildingy s kolegami
• Keď treba, nevadí mi behať po úradoch
• Je na mňa „spoľah“ a dodržím, čo sľúbim
• Vstávam pred 8:00 hod. ráno 
• Som pripravený/á absolvovať kurz ARISE akadémie
• Viem začať hneď, ako to bude možné

Viac info o nás nájdeš aj na www.arise.sk.

Čo dostaneš na oplátku?
- Motivujúci a v prípade šikovnosti nadštandardný príjem
- Flexibilný pracovný čas
- Kanceláriu v Bratislave
- Možnosť vzdelávania prostredníctvom našej vlastnej ARISE akadémie
- Našu podporu vo forme školení a mentoringu
- Vlastnú marketingovú a právnu podporu
- Priestor pre osobný aj profesný rast
- Pravidelné teambuildingy
- Prácu v skvelom, mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nemusíš vedieť hneď všetko o realitách, dôležité je, že si makač, nie flákač.

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná, avšak prostredníctvom našej vlastnej ARISE akadémie ťa naučíme všetko, čo treba a do

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo budeme od teba požadovať?
▪️ pozitívny prístup
▪️ komunikatívnosť
▪️ samostatnosť
▪️ uvažovanie v súvislostiach
▪️ perfektný tíme management
▪️ chuť zdolávať prekážky
▪️ prinášať aj neštandardné riešenia

Nie sme len jednou z mnohých "tuctových" firiem. Riadime sa heslom ZODPOVEDNE, PROFESIONÁLNE A HLAVNE INAK! Máme viac, ako 14 ročné skúsenosti v podnikaní - obchod, služby, financie. Od roku 2019 ponúkame našim klientom aj realitné služby prostredníctvom realitnej kancelárie ARISE. Základom našej práce je zodpovednosť, dôvera, profesionálny a individuálny prístup ku každému klientovi. Náš tím, vyškolený našou vlastnou ARISE AKADÉMIOU, sa vždy riadi heslom „Dodrž, čo sľúbiš.“ Výsledkami našej práce sú desiatky úspešne zrealizovaných obchodov a stovky spokojných klientov.