Práca sklade v Nitre, nutný preukaz VZV - 3 zmenná prevádzka

ARIOS - human resources s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZákladná mzda 900€ +variabilná zložka do 13%, príplatok za prácu na nočnej zmene
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha 3,5 t a 8 t VZV, práca s retrákom ( bočne vedený vozík)
- práca so skenerom, PC a tabletom
- zodpovednosť za príjem materiálu z LKW od dodávateľa, vstupná kontrola podľa internej smernice a zaskladnenie materiálu na určené miesto
- vyplnenie sprievodnej internej dokumentácie a potvrdenie dokumentov vodičom
- zásobovanie linky podľa výrobného plánu, dovoz materiálu zo skladu k linke a preskladnenie materiálu v internom systéme
- dovoz prázdnych obalov k linke, rozloženie obalov pri linke podľa internej dokumentácie
- evidencia a účtovanie v SAP, práca so skenermi, PC terminálmi
- počas prípravy linky zodpovedný za: prípravu miesta v sklade a pri linke, príprava prázdnych obalov, dovoz náradia pre linku, odvoz scrapu do určeného zberného kontajnera

-príspevok na cestovanie 0,06 eur/km
- stravovacia karta
- 13.plat

Informácie o výberovom konaní

CV zasielajte na adresu: antalova@arios-hr.sk
bližsie info na čísle: 0948 350 433

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- SAP - výhodou
-VZV- podmienkou
- MS Excel- základy
-samostatnosť
-zodpovednosť
-schopnosť riešiť problémy
- komunikatívnosť

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt