Pridať inzerát

Back office Asistent

ARDSYSTÉM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pavla Mudroňa 5, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMzdu ti nastavíme na mieru, podľa tvojich schopností, zručností a typu úväzku
  • Termín nástupu: ASAP, alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu - nadšencov z oblasti marketingu a médií, ktorí svoj talent uplatňujú na zlepšení vizibility a PR svojich klientov. Pomáhame im vytvárať komunikáciu, ktorá ich odlíši od konkurencie, spraví viac zapamätateľných a posilní ich postavenie na trhu. Okrem kreatívy pre našich firemných zákazníkov sa vo veľkom venujeme aj výrobe a vývoju "way finding systems" a mestského mobiliáru. Ten nájdeš od Prahy cez Bratislavu až po Košice

Quick info o pozícii

Skúsenosti - ak máš, super. Ak nie, my ťa všetko naučíme
Miesto práce - Žilina, centrála spoločnosti
Typ úväzku - TPP, ak máš ale dôvody, prečo nemôžeš robiť 8 hodín, vieme sa vysporiadať aj s tým. Vždy je dôležité, aby bola práca hotová, nie sedieť v kancli 8+ hodín
Nástup - potrebujeme ťa hneď, ale ak nás ozaj oslovíš a nejde to ASAP, vieme sa dohodnúť
Plat - € 900 plus. Nižšie nie a ak budeš šikovný/á, vieme a chceme ísť samozrejme vyššie
Bonusy - v piatok skrátený deň (aby si stihol/stihla všetko pred dopravným madness a v kľude sa naštartoval/a na príjemný víkend)
Stíhaš poslať motivačný list? – do 20.10.2021 určite

Bližšie info o tvojej práci, čo ťa čaká a neminie

- administrovať poštu – čo prišlo a čo musí ísť von
- pracovať s našim evidenčným systémom, potvrdzovať objednávky a dbať na to, aby všetko papierovo sedelo – od zadanej objednávky až po korektné posunutie na ekonomické oddelenie
- pomáhať obchodnému tímu pri evidencii obchodných prípadov – niektoré objednávky sú robustné a treba všetko nahodiť správne, aby sme sa nikde nepomýlili
- rozposielať pre obchodný tím ponuky podľa aktuálne prebiehajúcich kampaní
- prevolať mestá/obce ohľadom doručených podkladov
- kooperovať s kreatívcami na príprave nových nadupaných kampaní
- spravovať firemné sociálne siete a možno aj pre niektorých klientov
- copywriting – zvládneš napísať aj zaujímavý text, podľa potreby?
- podpora Braňovi (náš večne rozlietaný šéf)
- podieľať sa na tvorbe firemných procesov a neustále optimalizovať prácu, ktorú robíme

Koho hľadáme? – ideálny kandidát

Vie pracovať s MS Office na pokročilej úrovni – word, excel, powerpoint
Vie šoférovať a nebojí sa
Má drive, ťah na bránu. Vie dobre komunikovať, je otvorený/á učiť sa nové veci. Chce rásť a ďalej sa rozvíjať. Hľadá spôsoby ako robiť svoju robotu lepšie a efektívnejšie.
Je dôsledný/á a má malú chybovosť. Vie sa sústrediť
Zvláda multitasking

Čím ťa presvedčíme, aby si sa ku nám pridal/a?

Firemný telefón aj pre vlastnú potrebu
Skrátený piatok – začni víkend skôr
Kreatívna a zaujímavá práce
Možnosť rastu – šikovní ľudia majú u nás plnú podporu a neobmedzené možnosti
Vzdelávaj sa v oblastiach, ktoré ťa lákajú
Koncoročné odmeny za skvelé výkony
Skvelý tím ľudí rôznorodých profesií
Free coffee
Príjemné office
Neustále sa zlepšujúce firemné teambuildingy (už si bol/a na firemných skialpoch?)

Ako to bude prebiehať?

Uchádzačov, ktorí nás zaujmú svojim motivačným listom a CV si pozveme na osobné zoznámenie sa. Ozveme sa tomu/tej, ktorý/á na nás urobí najlepší dojem. Ak všetko pôjde ako má, radi ťa privítame v našom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme zapamätateľná a stabilná firma s viac, ako 23 ročnými skúsenosťami. Zbožňujeme inovácie a kreatívnu. Máme portfólio ako nikto iný – marketing, kreatíva, médiá, tvorba, „way finding systems“, mestský mobiliár a toto všetko vieme miešať do úžasných zmení, ktoré posúvajú našich klientov a nás dopredu. Máme solídnu históriu a úžasnú budúcnosť. Tvoríme komplexné riešenia pre samosprávy aj komerčný sektor. U nás môžeš zobchodovať informačnú tabuľu aj redizajn firemnej identity, cykloprístrešok a rovnako aj PR článok. Máme krásne, zmysluplné portfólio, ktoré je radosť predávať. A časť z neho je i radosť ochytať. Počkaj až sa zoznámiš s našou Wood Story :-)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov