Pridať inzerát

Projektant / Stavebný inžinier / Architekt

Architec2re Svetko+Česneková s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chorvátsky Grob
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacodmeny dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna účasť pri projekčnom procese a tvorbe. Spracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie časti architektúra, koordinovanie profesií. Prácu sa snažíme v rámci možností rozdeľovať tak, aby sme sa vyhli monotónnosti.

Ponúkame prácu v mladom, RODINNE založenom kolektíve. Atmosféru v ateliéri sa snažíme vytvárať tak, aby nevznikal zbytočný umelo vytváraný stres a napätie. Takisto prístup k práci zohľadňuje osobný prístup, či už vo vzťahu ku klientom, ale aj medzi zamestnancami.
Dodržiavame štandardný pracovný čas. Ak bývate v Chorvátsky Grob, Vajnory, okres Pezinok, okres Senec - získate denne 2 hodiny, ktoré NEprecestujete. Taktiež aj dochádzka z Bratislavy je proti prúdu dennej dopravnej špičky /cca 20 min/. Benefity a zamestnanecké výhody Vám vytvoríme dohodou na mieru na osobnom stretnutí. Chceme aby v ateliéri vládla rodinná -pracovná atmosféra, kde si každý nájde svoje miesto - tak, aby bol spokojný.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektonické konštrukcie a projektovanie /Pozemné stavby a architektúra

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ÚSMEV

architektonický ateliér

Adresa spoločnosti

Architec2re Svetko+Česneková, s.r.o.
na pasienku, 12
900 25 Chorvátsky Grob
www.architec2re.com

Kontakt

Kontaktná osoba: andrej svetko
Tel.: +421905740350
E-mail: poslať životopis