Pridať inzerát

Disponent logistiky s nemeckým jazykom

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvariabilná odmena do 12% základnej mzdy / mesiac, dochádzkový a BOZP bonus do 110 Eur / mesiac. Výška základnej mzdy predstavuje minimum na danú pozíciu. Finálna mesačná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.7.2021 alebo asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama komunikácia so zákazníkom, TIER 1, TIER2, komunikácia so zákazníckym servisom
CTS a zákaznícka podpora
Podávanie návrhov na zlepšenie procesov IMS súvisiacich s logistikou
Komunikácia so zákazníkom a plánovačom výroby za účelom eliminovania možných problémov s dodávkami zákazníkom
Kontrola a úprava evidencie vratných obalov na zákazníckych portáloch
Pravidelný reporting a spracovanie administratívy
Vybavovanie logistických reklamácií kvality dodávaného materiálu
Presadzovanie požiadaviek zákazníka v oblasti plnenia termínov a dodávok
Analyzuje príčiny prípadného nesúladu zásob a výrobného plánu – nastavuje a udržiava kmeňové dáta v internom systéme
Spolupracuje na príprave nových projektov
Nastavuje BOM a robí systémové nastavenia nových produktov v SAP a MES

Kurz anglického / nemeckého jazyka
Príspevok na dôchodkové sporenie
Vianočná odmena
Práca v medzinárodnej spoločnosti s vysokou mierou záujmu o zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov

Pracovný pomer od 1.6.2021, alebo skôr, zaškolenie je zabezpečené. Pracovný pomer na dobu určitú.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, ekonomika

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika, zákaznícka podpora
1

Uvítame záujemcov s praxou na logistickom oddelení v automotive spoločnosti a schopnosťou dobre komunikovať v nemeckom jazyku - podmienka.

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu - laserové zváranie plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kasárenská 3012/53
905 01 Senica