HR asistent-ka/Office manager od 1000 eur/mesiac + 13. a 14.plat

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kasárenská 1594/49, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základného platu + 25% odmeny + 100€ dochádzkový bonus + 34€ BOZP Bonus + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: 1.7.2022 prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedie agendu generálneho riaditeľa
• Asistuje generálnemu riaditeľovi a manažmentu spoločnosti pri všetkých administratívnych a manažérskych úlohách
• Vedie účty úseku generálneho riaditeľa, ak je nevyhnutné zabezpečuje administratívne práce pre riaditeľov oddelení
• Spolupodieľa sa na zavedení noriem ISO do praxe, je zodpovedná za registratúru a archiváciu v spoločnosti
• Organizuje a pripravuje stretnutia na úrovni úseku generálneho riaditeľa,
• Prijíma zásielky na odoslanie prostredníctvom pošty, eviduje odoslanú poštu, zabezpečuje včasné odovzdanie zásielok na poštu
• Prijíma a prepája prichádzajúce telefonické hovory
• Organizačne zabezpečuje služobné cesty (rezervácie hotelov, leteniek, áut atď.)
• Vedie prehľad o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach
• Zabezpečuje občerstvenie návštev – káva, minerálka, obedy
• Objednáva a sleduje stav kancelárskych potrieb, eviduje ich výdaj zamestnancom, objednáva ostatné materiály a služby, darčekové a reklamné predmety
• Koordinuje upratovacie práce a zabezpečuje opravy v administratívnej budove, vrátnici a sociálnej miestnosti šoférov
• Spolu s priamym nadriadeným novoprijatého zamestnanca plánuje adaptačný proces pri prijatí nového zamestnanca, zabezpečuje potrebnú dokumentáciu
• Rieši rozvrhnutie školení potrebných na zaistenie požadovaných kompetencií: hodnotenie tréningov, kontrolu a hodnotenie po školení + ich organizačné zabezpečenie
• Organizuje akcie pre zamestnancov financované zo sociálneho fondu + iné firemné akcie, večierky
• Prideľovanie OPP, koordinácia vstupných a pravidelných lekárskych prehliadok
• Spravuje vozový park / služobné autá, nahlasuje škodové/poistné udalosti
• Eviduje, objednáva mobilné telefóny, komunikuje s poskytovateľom telekomunikačných služieb

Trvanie pracovného pomeru je zástup počas MD (s možnosťou predĺženia).

• 13. a 14. plat
• Príspevok do III.piliera DDS
• Príspevok na stravu v hodnote 4,50€, z čoho si zamestnanec platí 1,1€
• Masáž 1x do mesiaca zdarma
• Voľný vstup do sauny a plavárne v Senici aj pre rodinných príslušníkov
• Zľavnený vstup do fitness centier v Senici
• Pitný režim: káva, čaj, sýtená voda zdarma na pracovisku
• Home office v prípade potreby
• Služobný mobil aj na súkromné účely
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
• Výlety a športové podujatia aj pre rodinných príslušníkov hradené firmou
• Vitamíny, ovocné balíčky, darčeky na Safety day, Týždeň zdravia a Vianoce
• Očkovanie
• Možnosť kariérneho rastu
• Každoročná valorizácia miezd

Prosíme uchádzačov, aby zobrali na vedomie, že kontaktujeme iba kandidátov vybraných na osobný pohovor spĺňajúcich požadované kritériá.
Miesto výkonu práce bude Senica .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Skúsenosti s prácou v oblasti riadenia administratívy, ako asistent-ka riaditeľa 2 roky,
• schopnosť organizácie práce sebe ako aj ostatným pracovníkom,
• schopnosť riešiť problémy,
• rozhodnosť a disponibilita,
• schopnosť veľmi dobrej komunikácie a aktívneho počúvania (aj v anglickom jazyku),
• precíznosť v práci a v písomnom prejave,
• vysoká lojalita k firme a zdieľanie podnikovej kultúry.

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov