Pridať inzerát

Účtovník/čka od 1300 eur + 13. a 14. plat

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kasárenská 1594/49, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základného platu + 25% odmeny + 100€ dochádzkový bonus + 34€ BOZP Bonus + 13. a 14.plat
  • Termín nástupu: 1.jún 2022 alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná starostlivosť o zverenú účtovnú agendu
• Vypracovanie DPH (vrátane kontrolného a súhrnného výkazu) a daňového priznania k dani z príjmov
• Vypracovanie štatistických výkazov
• Súčinnosť pri audite a príprava všetkých potrebných podkladov k nemu
• Asistencia pri internom reportingu
• Spolupráca pri analýze nákladov a plánovaní
• Samostatné riešenie a zodpovednosť za pridelené úlohy

* Príjemný kolektív
* Vynikajúca príležitosť na ďalší profesijný i osobnostný rozvoj
* Školenia
* Stravné lístky
* 13. a 14.plat
* Firemné akcie
* Príspevok na 3. pilier

Prosíme uchádzačov, aby zobrali na vedomie, že kontaktujeme iba kandidátov vybraných na osobný pohovor spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti financií, účtovníctva, správy pohľadávok

Počet rokov praxe

2

• 2 ročná prax v pozícii účtovníčky
• SAP výhodou
• pochopenie účtovných súvzťažností
• komplexné myslenie a schopnosť analyticky myslieť
• zodpovedný prístup k práci a precíznosť
• samostatnosť, asertivita

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov