Operátor/ka v priemyslenom parku - Náborový bonus 300,- eur !

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park III, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 777 EUR/mesiacSpolu 947 eur = základná mzda od 777,- eur + mesačné prémie vo výške 15% s dochádzkovým bonusom + bezpečnostný bonus 34 eur + príspevok na dochádzanie 20 eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka/čku k poloautomatickej linke, ktorá delí oceľové a hliníkové plechy pre automotive segment.
Príjemná tímová práca v novopostavenej výrobnej hale na 2 zmeny / ranná od 6h00 do 14h00 a poobedná od 14h00 do 22h00 / neskôr aj nočná.

NÁBOROVÝ BONUS a ODPORÚČACÍ BONUS vo výške 300 €, vyplácaný po 100 € po 3,6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
Stravné elektronické lístky Callio Gastro karta v hodnote 3,90 eur - využiteľnosť nie len v reštauráciách ale i v rôznych obchodných reťazcoch.
Čisté - novovybudované a zariadené sociálne zariadenia: šatne, sprchy, WC
Pranie pracovných odevov. V zimnom období termoprádlo.
Nová čistá jedáleň.
Masáže na pracovisku 1 x mesiac.
Deň bezpečnosti a týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP.
Darček na Mikuláša. Vitamíny. Darček k MDŽ.
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách ...

Naša fabrika sídli v priemyselnom parku Cez panské 1366/13, 949 01 Nitra - Lužianky v Nitre. Všetky potrebné zaškolenia VZV, žeriavnicky preukaz a oprávnenia zabezpečíme. Práca vhodná pre aj ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárskeho, technického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovitosť, tímový hráč
• prax v strojárskej výrobe výhodou
• dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP

ArcelorMittal Gonvarri Nitra s.r.o. pod komerčným názvom Gonvauto Nitra, bola založená v júni 2018. Tento podnik je dcérou úspešného nadnárodného spoločného podniku JV - ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. so sídlom v Senici - servisného centra pre spracovanie ocele v strednej Európe. Gonvauto Nitra sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.

Adresa spoločnosti

Cez Panské 1332/13
951 41 Nitra - Lužianky