Pridať inzerát

TIG Zvárač s nemčinou

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bad Eisenkappel, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových bazénov a ich súčastí TIG metódou

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- Pracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené
- 13. a 14. plat
- Vyplácanie diét a nadčasov
· 5 týždňov dovolenky
· Rakúske zdravotné a sociálne poistenie
· Možnosť ubytovania (hľadáme a hradíme my)
- Diéty 26,40 EUR na deň

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na:
[email protected] / tel./whatsapp/sms: 0043 660 1361 452

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronik, Strojárstvo,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

TIG zvárač nerez

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť, dochvílnosť, zodpovednosť.

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring GmbH so sídlom vo Völkermarkte. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu az po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.
Vo všeobecnosti sú najčastejsie žiadané pozície ako klampiar, šalovač, obsluhovač bagru, žeriavu, elektrikár, mechatronik, tesár, zvárač, zámočník, priemyselný maliar, murár, podlahár, stavebný technik a veľa daľších.
Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov