Pridať inzerát

Murár - Šalovač - Tesár - Stolár (ubytovanie+benzín)

ArbeitAusland s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 568 - 2 690 EUR/mesiacmožné nadčasy / ubytovanie hradené / príspevok na benzín / + 13. a 14. plat navyše
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LOHN: 15.29-16.02€ + Diäten + Unterkunft + Fahrgeld
- murovanie, betónovanie a šalovanie
- montáž, demontáž, spracovanie dreva, výroba nábytku a ďalších drevárskych výrobkov na dielni

- zabezpečené a hradené ubytovanie
- 50€ až 400€ príspevok na benzín (podľa vzdialenosti)
- telefonická výpomoc zo strany personálneho poradcu
- možné týždňové zálohy

Informácie o výberovom konaní

- práca na rakúsku pracovnú zmluvu
- Viedeň, Linz, Graz (200 km od Viedne), Salzburg, Klagenfurt (300 km od Viedne), Tirolsko (500 km od Viedne), Vorarlberg (650 km od Viedne)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť pôsobiaca v Rakúsku v stavebníctve

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Máme skúsenosti s riadením ľudí a organizovaním samotných prác. Za pomerne krátky čas sme realizovali približne 50 projektov. V súvislosti s obchodovaním hlavne so zahraničnými subjektmi nám bola navrhnutá možnosť rozšíriť svoje portfólio podnikania aj na oblasť zabezpečovania, riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Keďže máme radi nové výzvy, od roku 2016 sa orientujeme aj na PERSONÁLNE SLUŽBY a PORADENSTVO so špecializáciu hlavne na RAKÚSKO. ArbeitsAusland (personálny servis a poradenstvo) ponúka zamestnancov z východnej Európy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poľsko) pre stavebníctvo, obchod, priemysel, zdravotníctvo, pomoc v domácnosti alebo pre poľnohospodárstvo.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislav Hric
Tel.: +421950484880
E-mail: poslať životopis