Pridať inzerát

Marketingový špecialista

ARAŠID spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazovná, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.07.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorého zaujímajú marketingové vychytávky? Sleduješ na Instagram-e, Reddit-e alebo Linked In-e tie najzaujímavejšie kampane a tiež osobnosti v marketingu?
Máš nápady ako by si do našich kamenných predajní pritiahol návštevníkov obchodného centra aj ľudí zo širšieho okolia?
Poď s nami tvoriť príbeh našej novej značky a pridaj sa do nášho tímu hráčov a technologických nadšencov.
Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.
LIVE EASY / PLAY HARD

Čo bude náplňou tvojej práce?
• Príprava a implementácia marketingovej komunikácie našich predajní.
• Spoločne budeme vytvárať grafiku, ktorá bude informovať o novinkách z herného, mobilného a smart portfólia našich produktov.
• Spolupráca pri tvorbe kampaní a komunikácie na pritiahnutie zákazníkov do našich predajní.
• Aktualizácia reklamných plôch v sietí predajní a komunikácia s obchodnými centrami ohľadom ich propagácie.
• Spolupráca s marketingovým a nákupným oddelením ale hlavne retailom.

Na čo sa môžeš tešiť?
• Na partiu hráčov a milovníkov techniky.
• Na neformálne pracovné prostredie.
• Na kopu zaujímavej práce, ktorá nebude vždy ľahká.
• Na pracovnú dobu, ktorá bude vyhovovať Tvojím potrebám a štýlu práce, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.
• Stravovacia karta sú samozrejmosť.
• Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa.
• Na možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.

Informácie o výberovom konaní

Radi medzi nami privítame aj dámy.
Ak si vo svojej práci dobrý alebo dobrá, nezáleží nám na tvojom pohlaví, veku, farbe pleti alebo národnosti.

Prosíme uchádzačov, aby nám okrem svojho štruktúrovaného životopisu poslali aj svoj motivačný list.

Do motivačného listu prosíme uviesť čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aká je tvoja motivácia pracovať v našej spoločnosti.

Žiadosti o zamestnanie prijímame výhradne elektronickou cestou, ideálne formou e-mailu na adresu: kariera.hq@arasid.sk .

Na osobný pohovor pozývame len vybraných uchádzačov, na základe informácií zo životopisov a motivačných listov.

V prípade, že nás tvoja žiadosť o zamestnanie zaujme, budeme ťa spätne kontaktovať s upresnením termínu a spôsobu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Masmediálna komunikácia, žurnalistika, marketing, iný príbuzný obor

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na marketingovom oddelení alebo v médiu je vítaná ale nie je podmienkou.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 18 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 17 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od tohto roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny Supergamer.cz / Supergamer.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol.s.r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica