Pridať inzerát

Asistent produktového manažéra pre PlayGoSmart

ARAŠID spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazovná, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš v sebe vášeň pre videohry, nadšenie pre mobilné telefóny a slabosť pre smart technológie?
Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.

Hľadáme človeka, ktorý bude pravou rukou nášho produktového manažéra.

Čo bude náplňou práce?
• zakladanie/pridávanie produktov do systému na našej webovej stránke,
• prepisovanie textov z anglického jazyka do slovenského jazyka,
• základné úpravy obrázkov v grafickom programe,
• zadávanie dodávateľských faktúr do informačného systému,
• komunikácia s kolegami našej zákazníckej linky,
• pomoc pri riešení otázok týkajúcich sa produktov,
• komunikácia s našim hlavným skladom ohľadom dodávok tovaru a tiež s predajňami,
• objednávanie tovaru na základe zákazníckych objednávok.

Čo ti ponúkame?
• zaučenie a pomoc skúsených kolegov,
• možnosť kariérneho rastu a rozvoja,
• vzdelávanie formou interných školení,
• stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím,
• klimatizovaná kancelária,
• možnosť práce formou home office,
• karta MultiSport,
• čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň,
• pitný režim,
• príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň,
• možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Do výberového konania prednostne zaradíme uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine .

Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu kariera.hq@arasid.sk pod značkou Asistent na obchodnom oddelení.

Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal ovládať?
Bude pre teba nutnosťou ovládať slovenskú gramatiku na úrovni experta.
Tvoja znalosť anglického jazyka ti bude nápomocná pri prepisovaní textov (B2).
Mal by si vedieť spolupracovať a komunikovať v tíme.
Uvítame ak máš základy vo Photoshope.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 18 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 17 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od tohto roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny Supergamer.cz / Supergamer.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol.s.r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica