Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka

ARAŠID spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+ 150 mesačná odmena po zaučení.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého účtovníckeho tímu hľadáme samostatnú a zodpovednú mzdovú účtovníčku, ktorá ma prehľad aj vo všeobecnom účtovníctve.
Na starosti by mala spracovanie miezd pre 130 zamestnancov spolu s kompletnou mzdovou agendou.

V prípade záujmu nás kontaktujte na kariera.hq@arasid.sk.

Čo bude náplňou vašej práce?
• Príprava podkladov pre spracovanie miezd ako je zadávanie personálnych údajov do mzdového programu Olymp, evidencia a spracovanie dochádzky.
• Príprava podkladov k výplatám miezd a následne výpočet miezd.
• Komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.).
• Administratívne činnosti súvisiace so mzdovou agendou (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov atď.)
• Spracovanie príspevkov na stravovanie pre zamestnancov.
• Príprava reportov zo mzdového účtovníctva pre vedenie spoločnosti.

Po zaučení bude tiež náplňou práce zaúčtovanie mesačných rekapitulácií miezd a stravných lístkov v informačnom systéme I6.

• Zaučenie a pomoc skúsených kolegov.
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja.
• Vzdelávanie.
• Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím.
• Klimatizovaná kancelária.
• Karta MultiSport.
• Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň.
• Pitný režim.
• Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň.
• Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Do výberového konania prednostne zaradíme uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine .

Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu kariera.hq@arasid.sk pod značkou Mzdový účtovník.

Aj napriek tomu, že v inzeráte často používame ženský rod , na pozíciu samozrejme prijmeme aj muža, ak sa ukáže ako najvhodnejší kandidát.

Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Personalistika - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Mzdové účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Pre Váš úspech na ponúkanej pozícii je najdôležitejší pro-aktívny prístup, neutíchajúci pracovný elán, samostatnosť pri plnení pracovných úloh a prebratie plnej zodpovednosti za výsledky Vašej práce.
Uvedená dĺžka praxe v oblasti mzdového účtovníctva a preukázateľná úroveň znalostí zo mzdovej agendy je podmienkou pre uzavretie pracovného vzťahu.
Dôležité je aj dobré ovládanie a suverenita pri práci s PC, kancelárskymi, tabuľkovými aplikáciami alebo aspoň Vaše schopnosti rýchlo si tieto znalosti osvojiť.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 18 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 19 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od tohto roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov