Pridať inzerát

Skladník pre ProGamingShop.sk a MP3.sk

ARAŠID spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 1 000 EUR/mesiacMesačná variabilná zložka mzdy do 350 € presne stanovená podľa dosiahnutého výkonu. Pri splnení individuálnych plánov možnosť získania štvrťročnej odmeny do 200 € a pri plnení plánov celej firmy možnosť získania 13. platu do výšky priemernej mesačnej mzdy.
  • Termín nástupu: 01.09.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia so skladovými zásobami - spotrebná elektronika, mobilné telefóny, videohry, herné konzoly, príslušenstvo a podobne.
- Príjem tovaru od prepravcov, vykladanie vozidiel, vstupná kontrola a evidencia.
- Príprava a balenie tovaru na základe prevodiek a dodacích listov.
- Príprava zásielok pre prepravcov.
- Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade.
- Pravidelná inventarizácia zásob režime hmotnej zodpovednosti.
- Práca na PC.

- Práca vo veselom kolektíve s dobrou atmosférou.
- Práca s modernými technológiami.
- Flexibilná pracovná doba.
- Multi-sport karta.
- Možnosť nákupu tovaru za nákupné ceny z ponuky ProgamingShop.sk a MP3.sk.
- Dobrá dostupnosť pracoviska hromadnou dopravou - sklad je takmer v centre mesta.
- Bezproblémové parkovanie osobného automobilu pri pracovisku.

Prosíme uchádzačov, aby nám okrem svojho štruktúrovaného životopisu poslali aj svoj motivačný list.

Do motivačného listu prosíme uviesť čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáte a aká je vaša motivácia pracovať v našej spoločnosti.

Žiadosti o zamestnanie prijímame výhradne elektronickou cestou, ideálne formou e-mailu na adresu: mala@arasid.sk .

Na osobný pohovor pozývame len vybraných uchádzačov, na základe informácií zo životopisov a motivačných listov.

V prípade, že nás vaša žiadosť o zamestnanie zaujme, budeme vás spätne kontaktovať s upresnením termínu a spôsobu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná práca, vhodná pre uchádzačov, ktorí ovládajú aspoň základy práce s PC, sú zodpovední, fyzicky zdatní a majú chuť tvrdo pracovať.

Výhodou sú predošlé skúsenosti z práce v sklade internetového obchodu, veľkoobchodu alebo maloobchodu s elektronikou.

Trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť sú nutnosťou.

Pri výbere uprednostníme nefajčiarov.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 18 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 17 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku našu mobilnú časť poznáte pod značkou MP3.sk, naša videoherná časť pôsobí pod značkou ProGamingShop.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny Supergamer.cz / Supergamer.hu v Česku a Maďarsku.
Pripravujeme sa na expanziu na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

Arašid spol. s r.o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol.s.r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
http://www.progamingshop.sk, http://www.mp3.sk