Pridať inzerát

Administrátor e-shopu

AQUAUNIVERSAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 28, Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacprovízny systém
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho kolegu/kolegyňu ktorý/á bude mať na starosti náš e-shop aquauniversal.sk
Ak sa nebojíš výziev máš kreatívne myslenie a vieš pracovať samostatne neváhaj a pošli nám svoj životopis

Náplň práce zahŕňa :
-spravovanie e-shopu na dennej báze
-pridávanie nových produktov na stránku
-aktualizácia dát , príprava podkladov
- správa firemných profilov Facebook , YouTube, Google Moja Firma, Heureka,
-komunikácia so zákazníkmi (e-mail, telefonicky)
-prepojenie na skladový software

Práca pre firmu ktorá je na trhu už 30 rokov ...
Možnosť osobného rastu
Výplata mzdy vždy načas
Firemné oblečenie
Možnosť získania rôznych druhov certifikátov, oprávnení
Možnosť získať cenné skúsenosti a prax

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie,

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Corel Painter - Pokročilý
Grafický dizajn - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Bezchybný písomný prejav a vyjadrovanie.
- Skúsenosti s prácou v internetovom obchode.
- Aspoň elementárne vedomosti z problematiky SEO, online marketing atď.
- Schopnosť samostatne riešiť problémy a navrhovať praktické riešenia.
- Chuť učiť sa a ďalej pracovať na svojej odbornosti.
- Schopnosť zvládať stres a pracovať pod tlakom

AQUAUNIVERSAL s.r.o - zaoberáme sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou čerpacej, vykurovacej techniky, vodoinštalačného materiálu, ponúkame a poskytujeme odbornej aj spotrebiteľskej verejnosti technicky najkvalitnejšie, technologicky inovatívne a cenovo dostupné riešenia v oblasti vodoinštalácie, sanity, kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, čerpacej techniky a kúpeľňového vybavenia.

V oblasti veľkoobchodu pôsobíme ako dodávateľ pre montážne a inštalačné firmy, montážne skupiny realizujúce vodoinštalačné práce a projekty v oblasti ústredného, podlahového kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, prípadne komplexných dodávok pre projekty technického zariadenia budov. Svoju činnosť rozširujeme aj na nové trendy v inovatívnych technológiách obnoviteľných zdrojov energií, so zameraním na našu špecializáciu.

Ponúkame služby prostredníctvom lepšieho zákazníckeho servisu, dostupnosti tovarov a rýchlosti dodávok, cez rozšírenie skladových priestorov, ako aj ponuky nášho internetového obchodu, ktorý Vám prináša väčší prehľad o ponúkanom sortimente, ako aj o predajných akciách na vybraný sortiment výrobkov.

Našou prioritou je naďalej poskytovať širokej verejnosti cenovo priaznivé produkty čo najvyššej kvality a neustále zvyšovať kvalitu služieb, vrátane kompletného záručného a pozáručného servisu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov