Pridať inzerát

Servisno-obchodný zástupca pre popredajné služby

AQUAUNIVERSAL, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacChceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu. Provízny systém ,
  • Termín nástupu: 1.4.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-starostlivosť o existujúcich zákazníkov (Servisné prehliadky)
-zaškoľovanie obsluhy u nových zákazníkov ( spúšťanie kotlov , tepelných čerpadiel)
-poradenstvo zákazníkom , servisným technikom
-telefonická podpora zákazníkom
-vykonávanie záručných a pozáručných opráv
-vybavovanie reklamácií
-vybavovanie objednávok

Práca pre firmu ktorá je na trhu už 30 rokov ...
Služobné auto , mobil
Možnosť osobného rastu
Výplata mzdy vždy načas
Firemné oblečenie
Možnosť získania rôznych druhov oprávnení ( plynové , tlakové ... )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyhláška 508/2009 Z.z. Par.22, 23 alebo 24 (práca na elektrických zariadeniach NN do 1000V)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax je veľkou výhodou,
Komunikatívnosť , flexibilita

AQUAUNIVERSAL s.r.o - zaoberáme sa veľkoobchodnou a maloobchodnou činnosťou čerpacej, vykurovacej techniky, vodoinštalačného materiálu, ponúkame a poskytujeme odbornej aj spotrebiteľskej verejnosti technicky najkvalitnejšie, technologicky inovatívne a cenovo dostupné riešenia v oblasti vodoinštalácie, sanity, kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, čerpacej techniky a kúpeľňového vybavenia.

V oblasti veľkoobchodu pôsobíme ako dodávateľ pre montážne a inštalačné firmy, montážne skupiny realizujúce vodoinštalačné práce a projekty v oblasti ústredného, podlahového kúrenia, solárnych systémov, tepelných čerpadiel, prípadne komplexných dodávok pre projekty technického zariadenia budov. Svoju činnosť rozširujeme aj na nové trendy v inovatívnych technológiách obnoviteľných zdrojov energií, so zameraním na našu špecializáciu.

Ponúkame služby prostredníctvom lepšieho zákazníckeho servisu, dostupnosti tovarov a rýchlosti dodávok, cez rozšírenie skladových priestorov, ako aj ponuky nášho internetového obchodu, ktorý Vám prináša väčší prehľad o ponúkanom sortimente, ako aj o predajných akciách na vybraný sortiment výrobkov.

Našou prioritou je naďalej poskytovať širokej verejnosti cenovo priaznivé produkty čo najvyššej kvality a neustále zvyšovať kvalitu služieb, vrátane kompletného záručného a pozáručného servisu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov