Pridať inzerát

Bazénový technik, Odborný montážny pracovník

AQUAPOND s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacubytovanie v cene
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a stavebné práce pri realizácii bazénov
- servis bazénov a jazierok
- preprava tovaru

Výplata týždenne, celoročná práca, rozmanitá práca, flexibilita, stabilná práca, ubytovanie v cene, aktívny dobrý kolektív, perspektíva osobného a platového rozvoja

Výplata týždenne. Ubytovanie zabezpečíme. Práca vykonávaná hlavne na západnom Slovensku, v okolí BA, TT, GA, DS, KN, NR,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívny prístup k práci, chcieť robiť a zarobiť si, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť a záujem učiť sa nové veci, bez závislosti na alkohol,

Realizácia a servis bazénov, prestrešení, jazierok, obchodná činnosť. Predaj produktov cez eshop.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov