Pridať inzerát

Social Média Copywriter

AQUA trade Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Janka Jesenského 55, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. / TPP, Dohoda aj Fakturácia možná / Firemné bonusy k platu od 3tieho mesiaca po nástupe
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja práca bude mix kreatívneho písania, tvorby článkov na rôzne témy, príprava rozhovorov so zaujímavými osobnosťami ale aj príprava krátkych textov s ohľadom na SEO, popisy kategórií, produktov pre e-shopy a texty pre sociálne siete.

• Písanie zaujímavých a atraktívnych blogových textov z rôznych
oblastí v slovenskom jazyku
• Optimalizácia textov a článkov z pohľadu SEO, koordinácia aktivít so
SEO špecialistom
• Aktívne vyhľadávanie nových tém a námetov pre nové články
• Participácia na tvorbe redakčného plánu
• Publikovanie blogových článkov podľa redakčného plánu
• Nahrávanie článkov a fotografií do redakčného systému
• Vyhľadávanie vhodných obrazových materiálov vo fotobankách
• Písanie PR článkov v spolupráci so SEO špecialistom
• Skúmanie obsahu akciových ponúk na web stránkach s cieľom
zabezpečiť relevantnosť a atraktívnosť ponúk

• Flexibilný pracovný čas a možnosť využitia home office-u.
• Podpora vo vzdelávaní cez školenia, konferencie a kvalitnú literatúru z našej knižnici
• Výborná tímová spolupráca a efektívne nastavené pracovné procesy
• Odmeny na základe dosiahnutých výsledkov a tvojej proaktivity

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu email skolenieaqua-trade.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Copywriting - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

social media, copywriting

Počet rokov praxe

1

• Poaktívny prístup kreativita – dokážeš prísť s dobrým nápadom na post, aj keď nevychádza zo social media stratégie značky
• Namiesto generátora náhodných postov hľadáme skutočného social media copywritera, ktorý dokáže ohýbať obsah podľa konkrétneho publika, kanálov a cieľov
• Ak aspoň čiastočne ovládaš Photoshop, máš plusové body, s náročnejšími vecami ti však pomôžu dizajnéri

Sme rodinná slovenská spoločnosť s celoslovenská pôsobnosť a 21 ročnou tradíciou, ktorej hlavným zameraním je komplexná úprava vody a garanciou kvality dosahovaných preukázateľných výsledkov na viac ako 20 tisícovom počte zákazníkov.

Hlavná oblasť spoločnosti: analýza vody, poradenstvo, montáž, servis so zameraním na komplexnú úpravu/doúpravu vody pre účely pitnej, úžitkovej vody. Vody v rôznych technologických procesoch, pre priemysel, energetiku, poľnohospodárstvo, farmaceutický priemysel.

Cieľom našej spoločnosti je zabezpečiť kvalitnú pitnú a úžitkovú vodu čo najširšej verejnosti a tak zlepšiť zdravotný stav obyvateľstva. Kladieme vysoký dôraz na prevenciu a informovanosť o dôležitosti pitného režimu u detí a dospelých.

Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu a základu života na Zemi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov