Pridať inzerát

Distribučný pracovník

AQUA PRO EUROPE, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pod Furčou, Dargovských hrdinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho košického tímu hľadáme závozníkov na denný rozvoz pramenitej vody.

- rozvoz tovaru klientom spoločnosti
- nakládky (v depe) a vykládky tovaru (u zákazníka)
- komunikácia s klientom na odbernom mieste

- víkendy a sviatky vždy voľné
- jednozmenná prevádzka: 8,5h/deň, pondelok - piatok
- včas vyplácaná mzda k 15.dňu v mesiaci
- dostupnosť MHD
- parkovanie priamo v areáli spoločnosti

V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť aj dlhodobej spolupráce na zmluvu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Po zaslaní životopisu budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- komunikačné schopnosti

Sme lídrom v oblasti zabezpečovania pitného režimu pre firemných klientov.
Naším poslaním je prinášať zdravú vodu na dosah.

Adresa spoločnosti

Pod Furčou 7
040 01 Košice - časť Dargovských hrdinov