Pridať inzerát

Kuchár v ázijskom bistre Zelený Ninja

AQIZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 10 EUR/hod.bonusy, odmeny za nové jedlá
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kuchára. Robíme sushi, ázijskú kuchyňu, rozvoz a take-away. Plat a bonusy ponúkame podľa úrovne odbornosti. Juniora zaučíme, majstra uvítame. Otv.doba: Pond-Sob od 10h do 20h. Počet pracovných dní do týždňa je cca 5 - alebo dohoda.

Seriózne jednanie, možnosť dlhodobej spolupráce, atraktívne platové ohodnotenie, možnosť sa naučiť ázijskú kuchyňu, možnosť byť kreatívny.
Jedlo, pitný režim, bonusy, ľudský prístup - sme malá rodinná firma s výbornými vzťahmi na pracovisku.

Chceme niekoho kto má skúsenosti s kuchyňou, je rýchly, precízny a zodpovedný.
Hľadáme tímového hráča, vzťahy na pracovisku sú maximálne dôležité.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Juniora zaučíme.
Majstra oceníme a bude mať v kuchyni "autonómiu". Velmi dôležité sú výborné vzťahy na pracovisku.

Zelený Ninja je malá rodinná firma zameraná na rozvoz a take-away Ázijského jedla a Sushi.
Viac info o nás a fotky jedál nájdete na F.B. a Instagrame.
AQIZ,s.r.o. je výhradným majiteľom značky Zelený Ninja.