Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka

APROXIMA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 912 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho, zodpovedného a proaktívneho kolegu, na starosti budeš mať:

- komplexne zabezpečovať činnosti v oblasti mzdovej agendy
- spravovanie a kontrola dochádzkového systému, evidencia PN, MD, RD
- evidencia a spracovanie zrážok zo mzdy (stravné, exekúcie)
- vyhotovenie mesačných výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotnú poisťovňu, daňový úrad a komunikácia s nimi
- prihlášky a odhlášky zamestnancov zo sociálneho a zdravotného poistenia
- ročné zúčtovanie preddavkov na daň, štatistické výkazy
- mesačné vyhotovenie dokumentov pre účtovníctvo
- vyhotovenie prevodných príkazov na odvody pre daňový úrad, poisťovne
- agenda pracovného oblečenia ( fasovanie a skladová evidencia)
spracovanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia mzdových listov
- sústavne vzdelávanie sa, resp. sledovanie novelizácie zákonov a ich aplikácia

- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- mobilný telefón
- 13ty plat
- podpora vzdelávania a osobného rastu
- zvýhodnená zamestnanecká strava
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu

Sme stabilná spoločnosť, ktorá si váži prácu každého zamestnanca, poskytujeme férový prístup a atraktívne zamestnanecké benefity. Ak máš chuť pracovať, radi Ťa privítame v našom tíme. Ak chceš byť súčasťou nášho kolektívu, využi túto príležitosť a kontaktuj nás, prípadne sa informuj osobnou návštevou.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, mzdy

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti personalistiky a spracovania miezd min 3 roky je podmienka
- ochota neustále sa vzdelávať, priateľský a kolegiálny prístup
- samostatnosť, dôslednosť, ochota spolupracovať
- prezentačné a komunikačné zručnosti
- otvorený prístup k zmenám

Služby spoločného stravovania
Vending (kávomaty, automaty)
Catering

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nádražná 2534/33c
909 01 Skalica