Pridať inzerát

Kuchár v Pancha Skybar

Apollo lights & sound s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Športová 2, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Máj 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Pancha skybar je unikátny koncept reštaurácie s koktejlovým barom. Jedálny lístok tvoria jedlá inšpirované trendmi v gastronómii. Do tímu hľadáme kreatívneho kuchára s chuťou pracovať a vytvárať nové jedlá. Cieľom celého tímu Pancha skybar je vytvoriť pre hosťa zážitok v každej oblasti.

Hľadáme 2 kuchárov na prácu do prostredia kuchyne s výhľadom na Žilinu.
Jedného na Á La Carte, ktorý je zameraný na večernú reštauráciu. Kreatívna fine dining kuchyňa.
Plat 1500 - 1700€
Druhého na koncept jedla Poke počas týžňovej prevádzky. (čerstvá zelenina, mäso/ryby)
Plat 1200 - 1400€

Náplň práce:
* príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
* zodpovednosť za prípravu jedál
* spolupodielanie sa na nákupoch
* zabezpečenie prevádzky kuchyne a dodržiavanie hyg. noriem

* možnosť kariérneho rastu
* získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
* možnosť práce v kreatívnom tíme
* balík firemných benefitov v Holiday Inn

Prosím zaslať životopis alebo stručný email s predchádzajucími pracovnými skúsenosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár, pomocná sila, upratovačka

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pancha Skybar je zážitková reštaurácia spojená s koktejlovým barom a hudobnou produkciou. Piatky a soboty u nás roztancuje dav DJ, no cez týždeň sa venujeme romantickým večeriam a príjemným posedeniam pri dobrom jedle.