Pridať inzerát

Barman/čašník v Pancha Skybare

Apollo lights & sound s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Športová 2, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacMožnosť zvýšenia mzdy podľa príslušných kvalifikácií
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BARMAN
Barman je človekom, ktorý miluje svoje remeslo a robí to a úprimnou úctou. Je kreatívny a pripraví Vám skvelý drink. Je skutočný gentleman, postará sa o vás do poslednej chvíle, než opustíte bar.

Ak ťa baví vytváranie nových koktejlov, miešanie drinkov a komunikácia s hosťami...hľadáme práve teba.
* príprava koktejlov a ostatných nápojov
* podieľanie sa na naskladňovaní baru, inventúrach
*práca na firemný akciách a piatkových párty a počas otvorených dni reštaurácie
*rýchlosť, zručnosť, šikovnosť, kreativita

Ponúkame: práca na dohodu alebo na skrátený úväzok od 5,5€-7€/hod
Benefity: účasť na SK/zahraničných súťažiach, práca so skúseným tímom ostatných barmanov v tíme, kariérny rast
práca v bare, ktorý dodržiava vysokú kvalitu poskytovaných služieb

ČAŠNÍK
Úspech reštaurácií závisí od čašníkov, ktorí pri svojej práci prichádzajú pravidelne do kontaktu s hosťami. Práca čašníka reprezentuje túto úlohu, keďže je tvárou reštaurácie a strávi s hosťom najviac času.

Preto hľadáme:
*skúseného, komunikatívneho čašníka so znalosťami v gastronómii
*základné znalosti o vínach, alkohole a jedle
*práca pod hlavným čašníkom
*schopnosť poradiť hosťovi, starostlivosť o zákazníka
*zodpovednosť za čistotu a prípravu priestoru pred otvorením prevádzky
*servírovanie nápojov, jedál
*skúsenosti s firemnými akciami a vynášaním viacerých jedál

Ponúkame: TPP s platom od 900€ do 1 200€ podľa skúseností a kvalifikácií, od 4,5€/hod plus tringelty za odpracovaný deň
Benefity: školenia v rámci prevádzky, zamestnanecké výhody v sieti Holiday Inn

Možnosť hosťovania v iných baroch, účasť na zaujímavých akciách.
Získanie nových znalostí v gastronómií.
Možnosť kreatívneho a kariérneho rastu.
Priateľský prístup a práca v mladom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo, reštaurácia, bar,

Počet rokov praxe

2

Hľadáme uchádzača so skúsenosťami v gastronómií.

Pancha Skybar je zážitková reštaurácia spojená s koktejlovým barom a hudobnou produkciou. Piatky a soboty u nás roztancuje dav DJ, no cez týždeň sa venujeme romantickým večeriam a príjemným posedeniam pri dobrom jedle.