Pridať inzerát

IOS Developer, 100% Home office, Freelance [Ref:1006]

APM Digital Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 400 - 6 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.11.2021 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"APM MACHRI idú s nami" - naše motto a naša vízia, spolupracovať s tými najlepšími!

Chceš pracovať na medzinárodnom projekte v streaming sektore? Pridaj sa k nám! Máme pre Teba viac ako 9+ mesačný projekt v medzinárodnom teame, kompletne na home office.

Náplň práce:
- vývoj novej funkcionality pre existujúcu streaming platformu
- vytvorenie WhitelabelApps pre iOS/Android pre služby mobility na základe existujúcej základne kódov
- práca v 11-člennom teame
- máš skúsenosti s vývojom v programovacom jazyku SWIFT a RXSwift
- customizácia systému podľa požiadaviek
- návrhy na zlepšenia aplikácií, ako aj vývojárskeho toolchainu
- práca v agilnom a internacionálnom teame podľa princípov SCRUM a SAFe
- ideálne skúsenosti s tvOS
- využívanie MVVM-C architecture

Očakávame:
- min. 4 ročné skúsenosti s programovaním SWIFT aplikácií
- znalosť RxSwift aspoň 2 roky (nie je podmienkou)
- znalosť JIRA a Confluence výhodou
- znalosť GraphQL
- skúsenosť s vývojom iOS aplikácií
- komunikatívnosť, tímovosť
- záujem učiť sa nové veci, pracovať v tíme a na veľkom projekte
- snaha dosiahnuť kariérny rast

- členstvo v APM.Digital klube - staň sa APM Machrom
- beer box pre každého APM Machra | APM Macher-ku :)
- 100% práca z domu
- multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- daňové a sociálne poradenstvo pre freelancerov

Keby si sa nudil na home-office alebo len chceš zmeniť prostredie, tak si u nás v office vítaný. Sídlime v historickej budove hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí. Máš to na skok k Dunaju, do centra mesta či do SND. Alebo len tak na kávu s kolegami.

Informácie o výberovom konaní

- dopĺňame team
- všetkým kandidátom pozvaným na interview dáme spätnú väzbu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Development

Počet rokov praxe

4

- komunikatívnosť, cieľavedomosť
- znalosť programovania vo SWIFT a RxSWIFT

We are an independent IT project consultancy and outsourcing provider. Based in Slovakia we have a strong footprint in CEE and DACH region.

Key information:
- APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.
- We built strong customer and partnerships networks in EU, with focus on Germany and Austria.
- Our activities meanwhile spread also to Slovakia, Czech Republic, Poland, Hungary, India, and United Arab Emirates.

What we value:
- Since our foundation, we have accomplished to build good relationships and trust with our customers, which are the core attributes we value the most.
- We deliver our services with agile to be flexible, transparent to our clients and always work on the top priorities.
- We deep dive into your particular business problems and supply you with fresh ideas. Innovate faster with us.

Our clients:
- Our clients vary from small and medium companies to large corporates across Europe.
- Our focus on Germany, Austria and Central Europe allows us to deliver excellent service onsite at the client's location.
- We have hands-on expertise in Banking, Utilities, Automotive and Finance.