Asistent(-ka) projektového manažéra na Nemeckom projekte | Home - office [Ref:966]

APM Digital Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacNa živnosť: 1350 - 1800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.09.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prvotné skúsenosti ako asistent (-ka), tvoja kariéra zamrzla a snažíš sa posunúť?

Ponúkame ti možnosť zdokonaliť sa v projektovom manažmente na veľkom projekte s Nemeckým klientom. Po 12-16 mesiacoch prejdeš na pozíciu Junior Projektového Manažéra a budeš samostatne riadiť projekty malej až strednej komplexity.

Na pozíciu sú vhodní aj kandidáti s predchádzajúcimi skúsenosťami na pozíciách:
- projektová asistentka
- asistentka manažéra alebo CEO | CIO | CFO
- tímová asistentka

Náplň práce:
- Support projektového manažéra pri vytváraní projektových plánov, rozpočtu na projekte
- Organizácia projektových meetingov a management projektovej dokumentácie
- Práca s nástrojmi ako sú MS Teams, SharePoint, Jira a ďalšie
- Tvorba prezentácií a zápisov, príprava a analýza údajov a informácií
- Sledovanie dodržiavania harmonogramu a termínov
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom termínov, activity reportov, atď.
- Samostatná koordinácia menších pracovných balíkov

Školenia:
- Pre zamestnanca bude vytvorený individuálny trainingový plán zahŕňajúci interné a externé školenia
- V priebehu 15 mesiacov zamestnanec bude mať možnosť spraviť si certifikáciu Projektového manažmentu

* Profesionálne pracovné prostredie (Macbook, Apple smartphone aj na súkromné účely)
* Práca s najmodernejšími toolmi na trhu vo všetkých oblastiach
* Rýchly osobnostný a kariérny rast
* Požívanie cudzieho jazyka na veľmi frekventovanej báze
* Cafeteria, čerstvé ovocie a zelenina na pracovisku
* Mladý team kolegov a prebiehajuci staffing
* Internacionalita a dynamika
* Možnosť pôsobiť v rôznych segmentoch

Finančné benefity:
* +3 dni Sick Leave za rok
* +5 extra dní dovolenky za rok po 12 mesiacoch (do 12 mesiacov 2 dni)
* Od 1.9.2021 MultiSport karta na športové a relax aktivity (100% hradená zamestnávateľom)
* Finančný bonus za odporúčanie vhodného kandidáta od 500 - 1000 EUR
* Extra dni voľna pre špeciálne udalosti v živote, ako svadba, narodenie dieťaťa

Ďalšie benefity:
* Sídlime v centre mesta v luxusných priestoroch
* Elektronické gastro lístky
* Individuálny prístup zo strany spoločnosti
* 100% Homeoffice

Školenia:
- V priebehu 15 mesiacov zamestnanec bude mať možnosť spraviť si certifikáciu z Projektového manažmentu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Management

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový asistent; Asistent CEO | CFO | CIO; Asistent manažéra

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame:
- integritu, korektnosť, pracovné nasadenie
- dobré komunikačné schopnosti, schopnosť presadiť sa
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- snahu posunúť veci dopredu a samostatnosť
- deeskalačný mindset

Nástroje:
- znalosť MS Office produktov a aktívna práca s nimi
- skúsenosti s MS Powerpoint
- znalosť MS Teams, MS SharePoint, JIRA, Confluence, prípadne IBM Doors sú výhodou, ale nie podmienkou

Jazyk:
- znalosť Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou
- znalosť Anglického jazyka je považovaná za výhodu

APM Digital was founded in 2016 with a single mission: to guide our clients during Digital Transformation and help them to be prepared in the rapidly changing market.

Since then we accomplished to build a good relationships and trust with our customers, which are core attributes we value most. Majority of our customers reside in EU, especially in Germany and Austria, where we built strong partnerships networks. We deliver increasingly also to customers in Slovakia and Czech Republic.

Our service portfolio has grown considerably during last months in the effort to improve and provide even better quality to our clients. We are also proud our AA rating from 2019 was reconfirmed in October 2020.

Adresa spoločnosti

Martinčekova 17424/13
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov