Pridať inzerát

Senior Product Manager_produkty APPLE

Apcom Slovakia s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 2 500 EUR/měsícod 2500 EUR fix + cca 30% bonusy
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o moderní technologie? Jste analytický typ a myslíte v číslech? Chcete být součástí atraktivního světa Apple? Pak možná hledáme právě Vás.
Jsme autorizovaný distributor produktů Apple a na českém trhu působíme už od roku 1996. Do našeho stávajícího týmu hledáme aktivního a samostatného Senior Produktového manažera-ku/Analytika-u
prodeje pro správu stávajícího portfolia produktů Apple v regionu ČR a SR. Na této pozici budete zodpovědný/á především za správnost a optimalizaci skladových zásob produktových řad Apple a dostupnost zboží pro naše partnery.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:
- správa skladových zásob, skládáni objednávek u Apple
- plánování a forecasting produktových skupin – sell in /sell out forecastu na týdenní bázi
- analýzy prodejů a obrátkovosti zboží, udržování optimálního skladu
- analýzy produktového mixu
- management nákupu zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení a bonusy závislé na výsledcích
- mobil, notebook, zázemí moderní kanceláře
- práce v prostředí Apple
, zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- práce v příjemném pracovním prostředí v mladém a dynamickém týmu

- možnost využít a rozvíjet svůj osobní potenciál

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Prodej, obchod,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti na úrovni produktového managementu
- znalost MS Excel na vysoké uživatelské úrovni (filtry, funkce, analýzy)
- výborné analytické a kombinační myšlení, schopnost a zájem třídit a interpretovat data
pracovat s čísly
- angličtina – pokročilá znalost slovem i písmem
- znalost počítačů Apple a práce v Mac OS X výhodou

Jsme autorizovaný distributor produktů Apple a do našeho stávajícího týmu hledáme samostatného a pečlivého kandidáta/ku pro zastřešení logistických procesů produktů Apple.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci