Pridať inzerát

Software developer - Junior, Senior

AP-SOFT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pod Juhom 6477, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacide o nástupný plat (junior), výška mzdy závisí aj od skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Developerské práce na domácich a zahraničných IT projektoch (Manufacturing Enterprise Solutions, ERP, Enterprise Mobility, Manufacturing Quality Assurance, Airline Information Systems, Risk Management)

Prečo pracovať v spoločnosti AP-SOFT?

- Možnosti, za ktorými nemusíš chodiť do Bratislavy či zahraničia.
- Stabilné a dobre ohodnotené pracovné miesto. Kariérny rast a sebarealizácia.
- Realizácia IT projektov pre domáce a zahraničné renomované spoločnosti.
- Máme radi neformálnu a kreatívnu atmosféru.
- Oceňujeme vlastnú iniciatívu a nové nápady.
- Flexibilný pracovný čas a žiadny „OPEN SPACE“.
- Školenia, jazykové kurzy, teambuildingy.
- Dobrá káva či ovocie je u nás samozrejmosťou.
- Biker friendly – zabezpečené parkovanie pre bicykle.

V AP-SOFTe robíme to, čo nás baví. Teraz máš šancu sa pridať k nám aj TY! Stačí, ak nám zašleš svoje CV na doleuvedenú adresu a my sa radi s tebou stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výhodou sú znalosti .NET, PHP
- IT a programovanie sú tvoje hobby
- Máš analytické a logické myslenie
- Máš tímového ducha
- Proaktívny prístup k práci

AP-SOFT je medzinárodný poskytovateľ inovatívnych softvérových riešení už od roku 1998.
Pôsobíme v 11 krajinách - v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Veľkej Británii, Číne, Francúzsku, Holandsku, na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Turecku. Poskytujeme IT riešenia pre priemyselnú výrobu, logistiku, poisťovníctvo, bankovníctvo, predaj, financie.. Pre našich klientov sme zrealizovali už viac ako 900 projektov. Tvoríme softvérové riešenia, staráme sa o našich zákazníkov a snažíme sa posúvať služby dodávky softvéru na nové úrovne. Dbáme na top kvalitu ľudí aj vykonanej práce. Baví nás programovanie, práca s dátami, vzdelávať sa a máme radi smart riešenia. AP-SOFT je tím 28 profesionálov s mixom „drajvu“ i skúseností, s minimálnou fluktuáciou. Viac sa o nás dozvieš na https://www.apsoft.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AP - SOFT, s.r.o.
Pod Juhom 6477
911 01 Trenčín