Pridať inzerát

Strojný inžinier, konštruktér

ANV, s.r.o.

  • Miesto práce: Ilkovičova 3, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a vedomostí
  • Termín nástupu: súri to, ale počkáme si na vhodného kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte pestrú prácu v obasti strojárstva? Baví Vás navrhovať stroje, prístroje, adaptéry a byť aj pri ich výrobe? Radi tvoríte a riešite technické úlohy?

S nami môžete:
- Navrhovať a konštruovať stroje, výrobné zariadenia a ich súčasti v SolidWorks
- Spolupracovať s elektroinžiniermi, dovávateľmi aj zákazníkmi
- Tvoriť výkresovú dokumentáciu
- Byť pri realizácii navrhnutého zariadenia
- Pripravovať koncepčné návrhy pre výberové konania

- pružný pracovný čas
- notebook aj na súkromné účely
- neformálna firemná kultúra
- teambuildingy a tímové akcie
- káva, čaj zadarmo
- pozornosť pri narodení dieťaťa
- firemné fitko v priestorch firmy
- bezproblémové parkovanie
- príjemné pracovné prostredie s výškovo nastaviteľnými stolmi
- výborná dopravná dostupnosť
- každoročné prehodnotenie platu

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Každému životopisu sa budeme starostlivo venovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov ako samostatný konštruktér

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
- rád tvorí samostatne aj v tíme
- preferuje dlhodobú spoluprácu
- má túžbu dokončiť úspešne projekt
- má skúsenosti s konštrukciou strojov, prípravkov
- ovláda aspoň jeden 3D CAD nástroj na expertnej úrovni (u nás budete pracovať v SolidWorks)
- má znalosti v oblasti tolerancií (rozmerové a geometrické) a technických výpočtov

Výhodou je ak:
- máte skúsenosti v oblasti automatizácie a robotiky
- máte skúsenosti s pneumatickými systémami
- máte skúsenosti pri CNC výrobe (SolidCAM)

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov