Pridať inzerát

Tímlíder logistiky

ANTOLIN TRNAVA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Antolin Trnava, Trstínska cesta, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 370 EUR/mesiac( 1100 Eur základná hrubá mzda, 240 Eur výkonnostný a dochádzkový bonus,od 30 Eur - 80 Eur príspevok na dopravu) + nočné príplatky, poobedné príplatky, príplatky za nadčas
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•koordinuje a kontroluje pracovnú činnosť skladníkov. Motivuje svojich podriadených k lepšiemu výkonu, kvalite, dochádzke, vedie ich k definovaným cieľom. Sleduje dodržiavanie pracovných postupov a pracovnej disciplíny.
•je zodpovedný za príjmanie okamžitých nápravných opatrení pri odchýlkach,
•koordinuje príjem, výdaj materiálu z a do skladu, dodržiava systém FIFO v rámci celého pohybu materiálu v sklade, podľa druhov a dátumu prijatia/ výroby,
•zodpovedá za prípravu exportu a nakladanie áut,
•zodpovedá za dodržiavanie baliacich predpisov,
•zodpovedá za vykládku materiálu,
•zodpovedá za dodržiavanie layoutoch v skladoch,
•pravidelne vykonáva inventúry materiálu a hotových výrobkov,

- mesačná odmena do výšky 240,-€
- 13.plat
- príspevok na dopravu 30-80€
- príspevok pri jubileách, narodení dieťaťa
- odmena za odporučenie zamestnanca
- odmena za zlepšovací návrh
- možnosť zúčastniť sa na rôznych rozvojových a mimofiremných aktivitách
- jazykové kurzy ( anglický jazyk / nemecký jazyk - kurzy 2x/týždenne počas prac.doby)

Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, skladové hospodárstvo

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

SAP HRP - Expert
MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v odbore, vo výrobe

Počet rokov praxe

2

Komunikačné zručnosti
Zodpovednosť za dodržanie toku materiálu
Schopnosť motivovať kolektív skladníkov
Schopnosť riešiť konflikty
Riadiace a organizačné schopnosti
Zodpovednosť

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov. Pôvodom španielska medzinárodná spoločnosť podniká v 26 krajinách so 149 výrobnými závodmi a 29 technickými centrami zamestnáva okolo 26 000 zamestnancov. So svojím tímom kvalifikovaných odborníkov a najpokročilejšími technológiami je spoločnosť schopná bezproblémovo reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, ktorých podporuje po celom svete dodávajúc im najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Finančná likvidita,inovácia, kvalita a konkurencieschopné ceny sú to, čo vytvára jedinečné hodnoty firmy ako Grupo Antolin, ktorá sa snaží na dennej báze zachovávať dôveru svojich klientov, investorov a dodávateľov. Závod v Trnave má v súčasnosti cca 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov