Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre telekomunikačné služby

ANTIK Telecom s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacv závislosti od výkonu, provízny systém
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš, aby Tvoj príjem si si vedel ovplyvniť len Ty sám/a? Chceš predávať najlepší produkt v rámci telekomunikačného trhu v zmysle parameter/cena?

Popis práce:

- predaj novým zákazníkom
- informovanie zákazníkov o produktoch a službách
- marketingové aktivity
- reportovanie
- sledovanie vývoja situácie v danej lokalite

- flexibilný pracovný čas
- neprekonateľný produkt Antiku - digitálna a satelitná televízia, gigabitový internet, telefón
- bezplatné školenia
- motivujúce finančné ohodnotenie
- marketingová podpora

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax s obchodom a predajom je výhodou
- dobrá orientácia v oblastiach poskytovania služieb internetu, pevnej linky a televízie
- vlastná prevádzka výhodou
- príjemné vystupovanie
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- zodpovednosť
- pracovitosť

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov