Pridať inzerát

Projektant bezpečnostných a komunikačných systémov

ANTES GM, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacMzda 1 400€ /mesiac, 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: 1.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie projektovej dokumentácie stupňov DUR, DSP, RP, PSV, konštrukčné projekty a pod.
- spracovávanie a skladanie kompletnej odovzdávacej dokumentácie ku kolaudačnému konaniu stavieb
- tvorba výkaz výmer a rozpočtov
- obhliadky stavebných objektov
- komunikácia so zákazníkom/objednávateľom
- posudzovanie projektovej dokumentácie

- kultivované pracovné prostredie s veľmi nízkou fluktuáciou
- možnosť byť aktívnou súčasťou tímu nadšených profesionálov
- vzdelávanie zamestnancov
- firemné akcie a teambuildingové aktivity
- MultiSport karta
- výučba anglického jazyka

Žiadame uchádzačov, aby spolu so životopisom zaslali aj motivačný list. Spoločnosť ANTES GM bude kontaktovať vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- znalosti v oblasti Požiarnej bezpečnosti stavieb alebo osvedčenie požiarneho technika výhodou
- Vyhláška 508/2009 - §21 a vyšší je výhodou
- grafický program Revit alebo podobne výhodou
- prax v technickom odbore, ideálne v odbore elektrotechnika, stavebníctvo, BOZP a pod.
- chuť učiť sa a zlepšovať sa
- technický talent, technická zdatnosť
- precíznosť a spoľahlivosť
- ochota cestovať v rámci SR

Spoločnosť ANTES GM, spol. s r.o. už od roku 1997 ponúka projektovanie, dodávku, inštaláciu a servis slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov a špeciálnych protipožiarnych zariadení pre komerčné, rezidenčné, priemyselné a logistické objekty a stavby. www.antesgm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov