Pridať inzerát

Pracovník podpory predaja

ANTES GM, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického 25, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 200€/ mesiac, odmeny na základe podaných výkonov, 13. a 14. plat, nadpriemerné platové ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava rozpočtov a kalkulácií
* komunikácia s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi (a dodávateľmi)
* naštudovanie si projektovej a produktovej dokumentácie
* kontrola a analýza výkazov a rozpočtov
* analýza nákladov, cien a materiálov
* obchodná korešpondencia a sales back office
* kooperácia na projektoch s nákupným, projekčným a technickým oddelením

* kultivované pracovné prostredie s veľmi nízkou fluktuáciou
* možnosť byť aktívnou súčasťou tímu nadšených profesionálov
* firemné akcie a teambuildingové aktivity
* multisport karta
* kurz angličtiny
* služobný mobil aj na súkromné účely

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.10.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v odbore elektrotechnika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii rozpočtár, cenár, kalkulant, príp. projektový nákupca je veľkou výhodou.

* pevný charakter a vysoký morálny kredit
* motivovaný a dôsledný rozpočtár
* analytická osobnosť s pro-klientskym prístupom
* technická zdatnosť (porozumenie projektovej a technickej dokumentácii)
* ochota hľadať riešenia a vyjednávať
* primerané komunikačné a organizačné schopnosti,
* chuť učiť a zlepšovať sa
* schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku (nie je podmienkou, ale výhodou)

Spoločnosť ANTES GM, spol. s r.o. už od roku 1997 ponúka projektovanie, dodávku, inštaláciu a servis slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov a špeciálnych protipožiarnych zariadení pre komerčné, rezidenčné, priemyselné a logistické objekty a stavby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jilemnického 25
91101 Trenčín