Pridať inzerát

Kuchár na 8 hodín PON - PIA

ANRY group s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slávičie údolie 106, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiacodmeny podľa tržby, preplácanie nadčasov ihneď, čerpaná dovolenka preplatená v plnej výške.
  • Termín nástupu: ihňeď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj denného menu a sezónnych ponúk, 2 druhy menu + týždenná ponuka, navrhovanie denného menu a zostavovanie sezónnych ponúk. Pracuje sa od pondelka do piatku 8 hodín denne. Víkendy a sviatky voľno.

Dobrý kolektív, strava a pitný režim grátis, poukážky na nákup v našich obchodoch, bez stresové zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať telefonicky, alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Samostatný kuchár s praxou

REŠTAURÁCIA IDYLA je na gastro trhu od roku 2004, vytvárame pracovné pozície dlhodobého chrakteru (priemer zamestnanca v našej spoločnosti je 6 a viac rokov).
Hlavnou našou náplňou je poskytovanie reštauračných služieb. OD roku 2022 sa špecializujeme len na podávanie obedov a organizovanie prípadných akcii.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov