Pridať inzerát

IT Data Analytik

Anodius, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Landererova 12, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac* Mzda je orientačná a priamo úmerná tvojim skúsenostiam a znalostiam. U nás Ťa ale čaká oveľa viac: napr. kariérny rast, zaujímavé benefity (flexibilita, kafetéria, školenia, jazykové kurzy, zdravotná starostlivosť, športové vyžitie a mnoho ďalších). My nekončíme iba na základnej zložke mzdy, my si šikovných a motivovaných ľudí ceníme a vážime.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o nové technológie a cloud?
Rád/a analyzuješ a optimalizuješ pracovné postupy?
IT rozvoj je pre Teba príťažlivejší ako čokoľvek iné?

Pridaj sa k nám a buď súčasťou našich zaujímavých tuzemských i medzinárodných projektov v tíme plnom profesionálov. Vieme Ti ponúknuť priestor, kde sa budeš stále zdokonaľovať vďaka práci s najnovšími technológiami.

Nechceme Ťa lákať len na cool office, kalčeto alebo rozmanité benefity. :-) Myslíme si, že je pre Teba rovnako dôležité tešiť sa do práce, kde nájdeš:

• Možnosť učiť sa a rozvíjať v najnovších technológiách.
• Hands-on skúsenosti priamo na zákazníckych riešeniach s
• podporou od tvojho mentora a kolegov.
• Tím s priateľskou firemnou kultúrou a snahou ťahať za jeden
povraz.

Čo ťa u nás čaká a neminie ?

• Jedinečná možnosť pracovať na úplne novom projekte
• Analýza dát a vylepšovanie algoritmov AI
• Návrh a definovanie požiadaviek na úpravy
• Interpretácia dát smerom k developmetu
• Testovanie úprav
• Pravidelná komunikácia s developermi a PM, účasť na status
meetings
• Spolupráca na procese zlepšovania existujúceho produktu

Aké sú požiadavky a osobnostné predpoklady na túto pozíciu?

• Min. SŠ vzdelanie (zameranie na IT výhodou)
• Dátovou/textovou analýzu máš v malíčku
• Baví ťa práca s dátami, máš analytického ducha a kreatívne
myslenie
• Základy programovania - napr. Python
• Nechýba ti cit pre správny chod IT systému
• Dohovoríš sa anglicky
• Dokážeš veci prezentovať a komunikovať s okolím
• Možnosť aj pre študentov VŠ kombinovanej/dištančnej formy
štúdia technických odborov, ktorí môžu pracovať na full time.

Flexibilita pracovného času, práca z domu aj z modernej kancelárie a kopec moderných benefitov modernej IT spoločnosti :)

Neváhajte si pozrieť VIDEO o nás a z nášho office-u:
Anodius: https://www.youtube.com/watch?v=VkUHYWSpmOA
Office: https://www.youtube.com/watch?v=QlScaK3HWzI

Zaujala ťa naša ponuka? Tak už neváhaj a pošli nám svoje CV! :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme IT konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné CX, CRM podnikové riešenia využívajúc SAP a Salesforce platformy.

Firemný slogan, Experience Matters (Zážitok rozhoduje), plne odráža našu filozofiu a politiku kvality, pričom vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu pomocou najnovších technológií.

Kladieme dôraz na inovácie, pri zachovaní tradície vysokej kvality služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Husáková
E-mail: poslať životopis