Pridať inzerát

IT Business developer

Anodius, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Landererova 12, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac*od 1500 Eur je len základná zložka mzdy, záleží od seniority a skúsenosti kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si cloud friendly obchodník/čka, ktorého/ú v blízkej budúcnosti nebude možné nahradiť automatizačným robotom? Zaujíma ťa oblasť IT, cloudových riešení a nových technológií? Pridaj sa k nám a buď súčasťou našich zaujímavých medzinárodných projektov v tíme plnom profesionálov. Môžeme Ti ponúknuť priestor v dynamicky sa rozvíjajúcom IT s riešeniami orientovanými na najlepšiu Customer Experience. Vo firme Anodius vieme oceniť dôležitosť dobrého obchodníka a nenahraditeľnosť jeho/jej zručností, na ktorých môže naďalej pracovať a rozvíjať sa. Staň sa súčasťou Anodius tímu a pomôž nám budovať silnejúce prvenstvo na slovenskom trhu.

Čo ti ponúkame?

1. Práca v novej IT oblasti plnej príležitostí v dynamicky sa rozvíjajúcom segmente Customer Experience & CRM riešení.
2. Atraktívne platové ohodnotenie cez férový systém provízií bez platového stropu.
3. Flexibilita a možnosť naplno sa realizovať.

Môžeš sa nás opýtať na čokoľvek, ale pár odpovedí nájdeš už v priloženom FAQ nižšie:

Q: V čom bude spočívať moja práca a rola?
A: Tvojou úlohou bude:

• End to end proces získavania nových projektov (tvorba vzťahového biznisu).
• Rozvíjanie potenciálu u existujúcich zákazníkov.
• Aktívna práca s najmodernejším firemným CRM nástrojom.
• Aktívna účasť na prínose nápadov, zlepšení a systémov nového biznisu.
• Vytváranie vzťahov s ekosystémom technologických partnerov

Q: Aké sú požiadavky a osobné predpoklady na túto pozíciu?
A: Nasledujúce charakteristiky a kritériá sú pre nás kľúčové:

• 3-5 rokov skúseností na obchodníckej pozícii
• priateľské a profesionálne vystupovanie
• vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
• schopnosť samostatne pracovať a iniciatívne prichádzať s kreatívnymi riešeniami
• vytrvalosť a zodpovednosť
• vášeň pre technológiu
• Anglický jazyk – komunikačná znalosť
• skúsenosť s dlhotrvajúcim obchodným cyklom
• skúsenosť s predajom riešení (nie technológie)
• výhodou je skúsenosť s obchodom v oblasti CRM a Cloud riešení

Q: Ako budú vyzerať prvé mesiace po mojom nástupe?
A: V prvom kroku ťa zoznámime s tímom a firemnou kultúrou. Zoznámime ťa s prebiehajúcimi projektmi a tímovou rolou, ako aj využitím existujúcich skúseností a znalostí pre prebiehajúce projekty. Následne stanovíme celkový obchodný plán.

Q: Aká je kultúra a firemný prístup Anodius?
A: Sme veľmi otvorenou, priateľskou firmou, plnou šikovných konzultantov a odborníkov, pre ktorých "experience matters" nekorporátny prístup, otvorenosť k nápadom a inováciám ti umožní naplno sa realizovať a uspieť.

Q: Aký veľký je Anodius a v akom tíme budem pracovať ja?
A: Naša firma má celkom 30 členný tím v Čechách a na Slovensku. Spája nás príjemné a inovatívne pracovné prostredie v kolektíve skúsených konzultantov a developerov. Ty budeš súčasťou tímu 3 obchodníkov pod vedením Romana Kučáka, CEO Anodius.

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala, pošli svoje CV a motivačný list.

Video o nás https://www.youtube.com/watch?v=dAYFRCFFb5I&list=PLSEz46iqoxfhnqbeMrRHxStS1x3w0ONgW&index=4a našich priestorov https://www.youtube.com/watch?v=QlScaK3HWzI&t=34s

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Sme poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné CX, CRM podnikové riešenia využívajúc SAP a Salesforce platformy.

Firemný slogan, Experience Matters (Zážitok rozhoduje), plne odráža našu filozofiu a politiku kvality, pričom vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu pomocou najnovších technológií.

Kladieme dôraz na inovácie, pri zachovaní tradície vysokej kvality služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov