Obsluha na čerpacej stanici - ČS Slovnaft Záhorská Bystrica.

Anna Rozborová - GALLET

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhorská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,53 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na ČS Slovnaft v Záhorskej Bystrici prijmeme pracovníka/-čku - obsluhu na hlavný pracovný pomer na dvojzmennú prevádzku. Denné a nočné zmeny, prípadne podľa dohody. Prevádzka je otvorená nonstop.
Mzdové ohodnotenie podľa aktuálnych mzdových predpisov platných od 1.1.2021, hrubá základná hodinová mzda 4,53 eur plus pohyblivá zložka mzdy na hodinu do 0,60 eur, plus príplatky za prácu v noci, príplatky za soboty a nedele podľa zákonníka práce.

Bližšie informácie na 0905212497. Záujemci zasielajte životopis na anna.rozborova@gmail.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čerpacia stanica Slovnaft Záhorská Bystrica

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Anna Rozborová
Bratislavská 52
84106 Bratislava

Kontakt