Pridať inzerát

Odborný referent

ANMIMA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiac850€ základná mzda + 250€ odmena, (VZM garantovaná počas prvých troch mesiacov, následne výška VZM viazaná na dosahované výsledky), 13. plat, preplatené prípadné nadčasy.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste človek, ktorý dokáže pracovať samostatne, nebojí sa hľadať nové riešenia a nenechá sa len tak odradiť?
Človek, ktorý rád vidí hmatateľné výsledky svojej práce?

Na našu centrálu v Žiline hľadáme šikovného, samostatného a ambiciózneho kolegu/gyňu .

Vašou hlavnou úlohou bude:
- Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Vyjednávanie cien materiálov a dodacích termínov
- Vyhľadávanie strategických dodávateľov, vyjednávanie obchodných podmienok

- Ročná výkonnostná odmena (t.j. 13.plat)
- Motivačné ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka mzdy
(jej výšku si viete výrazne ovplyvniť vy sami, záleží len od vašej
šikovnosti)
- Služobný mobil
- Firemné akcie, teambuildingy
- Stravné lístky v hodnote 5,10€ na každý pracovný deň

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Anmima s.r.o..

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady.
Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

V obchode, resp. elektromontáž - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Schopnosť pracovať samostatne
- Flexibilita
- Time management
- Znalosť softwaru MS Office (Office 365)
- Elektrotechnické vzdelanie je výhodou
- Znalosť cudzieho jazyka a prax na podobnej pozícií je
vítaná
- Znalosť vyhlášky 508/2009 Z.z. je taktiež výhodou.

Sme stabilná spoločnosť s piatimi pobočkami, na ktorých pracujú super ľudia.
Radi ti pomôžeme v osobnom rozvoji a po čase dostaneš priestor na presadenie vlastných nápadov.
V rámci spoločnosti je možný aj kariérny posun .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov