Pridať inzerát

Upratovačka na predajni

Anila s.r.o., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme novú posilu do nášho tímu na našej predajni v Senci.
Náplň práce:
• dezinfekcia povrchov
• upratovanie pridelených priestorov v rámci obchodnej prevádzky (toalety,
prevádzka)

Čo očakávame:
• precíznosť, rýchlosť, spoľahlivosť
• znalosť spôsobov použitia rôznych čistiacich prostriedkov na jednotivé povrchy

Čo ponúkame:
• finančné ohodnotenie 5,50 eur ( upratovanie 3x do týždňa, doba upratovania cca 3 hodiny)
• pracovná doba s možnosťou plánovania
• občerstvenie na pracovisku zdarma – káva, čaj

Nástup IHNEĎ
Typ pracovného pomeru : DPP (brigáda)
Ak Vás naša ponuka oslovila zašlite nám svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme firma zaoberajúca sa predajom motorkárskeho oblečenia, doplnku a dielu.
Ak máte radi motorky pridaj sa k nám, zaškolíme ťa.
Motozem.