Pridať inzerát

Asistent/ka predaja moto oblečení, MotoZem

Anila s.r.o., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 070 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi komunikujete s ľuďmi? Máte osobný vzťah k motorizmu a motocyklom? ÁNO? Tak hľadáme práve Vás.
Aktuálne hľadáme nové posily do nášho tímu na novej predajni v Senci pri Bratislave.

Čo bude Vašou prácou?
• aktívna komunikácia so zákazníkmi a zisťovanie ich potrieb
• prezentácia tovaru na predajni s rozlohou viac ako 900 m2, ponúkanie sortimentu
zákazníkom a platobné transakcie
• starostlivosť a kontrola o zverený úsek na predajni
• vybavovanie internetových objednávok

Čo od Vás očakávame?
• pozitívny zákaznícky prístup, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, časovú flexibilitu
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• bez záznamu v registri trestov
• užívateľskú prácu s PC
• prehľad o oblečení a príslušenstve pre motocykle je výhodou

Čo Vám ponúkame?
• motivujúce finančné ohodnotenie, po zapracovaní až 1 070 EUR
• príspevok na stravovanie
• práca na zmeny s možnosťou plánovania
• plnohodnotné školenia do našich procesov
• zamestnanecké benefity, zľava na kompletný tovar, 25 dní dovolenky
• občerstvenie na pracovisku zadarmo - káva, čaj...
• firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme firma zaoberajúca sa predajom motorkárskeho oblečenia, doplnku a dielu.
Ak máte radi motorky pridaj sa k nám, zaškolíme ťa.
Motozem.