Pridať inzerát

Organizátor/šofér/koordinátor/údržbár

Anemona n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nasa organizacia spravuje zazitkove centrum Atlantis Center v Leviciach a biofarmu pri Komarne.Centralu mame v Komarne-
.Touto cestou hladame muza organizatora do Komrna kto vie nakupit a zaobstarat potrebne veci z obchodov, drobne udrzbarske prace,vie komunikovat s pracovnikmi a kolegami,ked treba vie pomahat nakladat tovar na male auto,ma vodicak typu B na osobne auto,dobre soferuje,vie si zbehnut na postu atd.Praca je vacsinou od 8 do 16 hodin.Niekedy ideme do Bratislavi sobotu.Sluzobnym autom moze chodit aj domov.Plat 1300 eur v cistom plus benefity.

Sluzobne auto,potraviny,ovocie a zelenina zadarmo z nasej produkcie,bonusi a priplatly a ine podla dohody.Zakladny plat 1300 eur v cistom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Sikovny,dobre komunikacne schopnosti,ochota urobit aj mensie fyzicke prace,napomocny.Chut do prace,aby chcel zarabat a za to pracovat.

Atlantis Center v Leviciach je 13 ročná inštitúcia zábavno - vzdelávacieho charakteru. Na koncoročné školské výlety k nám prichadzaju školy z celého Slovenska. Pri vyletoch sprostredkujeme skolam aj poistenie vyletov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov