Pridať inzerát

Skladník-expedient

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského 19, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,14 EUR/hod.Mzda sa skladá zo základnej a variabilnej zložky mzdya zamestnanec môže okrem nich obdržať letnú a zimnú odmenu po 420€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výstupná aj vstupná kvantitatívna kontrola
-vykladanie a nakladanie materiálu zdvíhacími prostriedkami
-balenie a expedícia hotových výrobkov
-práca s počítačom - zadávanie materiálových tokov do SAP
-značenie materiálu
-kompletizovanie výrobných objednávok a ich zaznamenávanie do systému ( SAP)

-práca v zahraničnej stabilnej spoločnosti
-pravidelné školenie potrebné k výkonu práce
-strava zabezpečená zamestnávateľom vo vlastnom zariadení - cena stravného lístku 0,50eur
-zabezpečenie pracovného odevu a jeho pravidelné čistenie
-príspevok na nápoje
-vianočný a veľkonočný balíček
-balíčky pre deti ( MDD a Mikuláš)
-príspevok pri narodení dieťaťa a pri sobáši
- 24 hod úrazové a doplnkové dôchodkové poistenie pri zmluve na dobu neurčitú
-zimný a letný bonus na základe plnenia podmienok do 420€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť
- znalosť práce so SAP alebo iným ERP systémom - výhodou
- doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu žeriava - výhodou
- preukaz viazača bremien- výhodou
- preukaz na obsluhu mototových vozíkov- trieda I., II., druh A,D, W1

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 29 000 zamestnancami na 290 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/ a tiež film na : https://www.youtube.com/watch?v=HT4gmXG498E

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov