Pridať inzerát

CNC operátor strojov Trumpf

Andritz Kufferath s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ku Bratke, Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.4.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov. Nastavovanie optimálnych parametrov v súlade z výrobnou dokumentáciou
• výber programu pre jednotlivé vyrábané dielce v súlade s výrobnou dokumentáciou. Zoraďovanie nástrojov podľa daného programu a jeho upínanie do stroja
• plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie a ukladanie na stanovené miesto
• záznam údajov o vykonaných úkonoch do výrobného príkazu a do výkazu práce
• preventívnu údržbu na pridelených strojoch a zariadeniach podľa inštrukcií

13.plat a 14.plat
ročný a mesačný dochádzkový bonus
bohatý sociálny balík

Informácie o výberovom konaní

Oslovovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

• čítanie výrobnej dokumentácie
• výhodou preukaz VZV/žeriav, zváračský preukaz, skúsenosti s obsluhou strojov Trumpf
• ochota učiť sa ovládať nové technológie
• vynikajúce znalosti s rôznymi meracími prostriedkami

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov