Pridať inzerát

Marketing Specialist

Andritz Kufferath s.r.o.

  • Miesto práce: Ku Bratke, Levice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 -You will get to know our division’s global marketing team, gain experience and competencies in internal and external communication
- Creation and composition of varying marketing materials (print and digital)
 -Independent execution of marketing projects
 -Event and trade fair planning
 -Active participation in content updates on our website and creation of newsletters
 -General support of our marketing department including organizational tasks in alternating fields of activity

-Stable job in International Company
-Interesting and challenging job
-Opportunity for traveling
- 13. and 14. salary
- flexible working time
- interesting bonus package

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Ongoing or completed education with a focus on marketing, distribution, communication or advertisement (university or advanced technical college)
and/or subject-specific practical experience
-Very good command of English
-Excellent proficiency in PowerPoint
- Maintenance of Internet and Intranet
- Maintenance of the corporate marketing platform “Docupedia” for defined products
-Skills in graphic and image editing tools as well as CMS are beneficial (Adobe Creative Suite)
-Organizational talent, team spirit

Skupina podnikov ANDRITZ-GRUPPE je jedným z popredných svetových dodávateľov strojných zariadení, technického vybavenia a servisných služieb pre vodné elektrárne, pre podniky priemyslu spracovania celulózy a papiera, priemysel spracovania kovov a oceliarsky priemysel, ako aj pre oblasť komunálneho a priemyselného separovania pevných a tekutých látok. Hlavné sídlo burzovo evidovaného národného technologického koncernu, ktorý po celom svete zamestnáva okolo 25.500 pracovníkov, sa nachádza v meste Graz, Rakúsko. Spoločnosť ANDRITZ prevádzkuje viac ako 250 pracovísk po celom svete.
www.andritz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov