Pridať inzerát

Obchodný manažér / Personalista (práca z domu)

Andrej Ružička - MarkosTeam

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 3 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

- e-mailová a telefonická komunikácia
- administratívne práce spojené s výberovým procesom spoločnosti
- predselekcia životopisov a komunikácia s kandidátmi
- využívanie informačných technológií
- sledovanie trendov a noviniek
- prieskum trhu
- tvorba reportov
- spolupráca s ďalšími oddeleniami

Čo ti ponúkame?

- prácu v mladom kolektíve
- stabilné zázemie v prosperujúcej spoločnosti s bohatými skúsenosťami na trhu
- perspektívu dlhodobej spolupráce
- príjemnú firemnú kultúru
- podporu počas adaptačného procesu
- mentoring
- kariérny ale aj osobný rast v podobe interných školení a odovzdania know how
- flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu
- osobné finančné ohodnotenie
- balíček zamestnaneckých benefitov

Si dobre naladený, zodpovedný máš dobré komunikačné schopnosti s dobrú energiu?
Tak hľadáme práve Teba!

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, vyhradzujeme si týmto právo kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme proaktívnych, zodpovedných kolegov so zmyslom pre detail , správnou motiváciou a nadšením pre túto prácu.

Pod našou značkou fungujeme na Slovensku už viac ako 10 rokov, počas ktorých sme získali množstvo spokojných klientov a spoločností. Našou prvoradou náplňou práce je poskytovanie konzultanstva pre fyzické aj právnické osoby a tiež vypracovácanie posudkov a stratégií. Spolupracujeme s najväčšou maklérskou spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s.