Predavačka ABAR Tvrdošovce , len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta Videopožičovňa - ABAR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tvrdošovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.10.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam predavačku aj nevyučenú, do predajne ABAR Tvrdošovce..Pracovníčka by mala byť z obce ,prípadne blízkeho okolia .
V predajni sa nachádza ,stávková kancelária Fortuna ,cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko
Naplnou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr.
Pracovná doba je od 6.00 do 21.00 jeden deň sa robí a dva dni sú volné.
Mzda za mesiac v čistom je cca 600 eur v čistom na 140hodinový

Práca vo firme s 22.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .
nástupný plat 600 € v čistom .Výhodná pracovná doba jeden deň sa robí a dva dni sú volno.Mesačný úvazok cca 140 hodín. Možnosť vyššieho zárobku pri práci naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Práca s ludmi ,dobré komunikačné schopnosti,prax v obore je vítaná nie je podmienkou

maloobchod,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi ,špecializácia na predaj tabakových výrobkov,alkoholu ,fajčiarskych potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolná 44
941 06 Komjatice