Pridať inzerát

Predavačka ABAR Velké Zálužie

Andrej Barta - ABAR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Zálužie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladaím brigádničku do predajne ABAR vo Velkom Zálužií .Pracovnú nápln tvorí predaj cigariet,novín,časopisov,stávková kancelária,predaj alko nealko nápojov,vykladanie tovaru upratovanie predajne. Pracovná doba je podľa dohody na dva až tri dni v týždni a práca je vhodná aj ako brigáda popri štúdiu alebo zamestnaní alebo dôchodku
Plat je 950 v čistom.

Seriozne jednanie,pohyblivá pracovná doba,výhodné platové podmienky ,práca vo firme s 28.ročnou historiou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

maloobchod,predaj tovaru konečnému spotrebitelovi ,špecializácia na predaj tabakových výrobkov,alkoholu ,fajčiarskych potrieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov