Pridať inzerát

Nákupca

ANDREA SHOP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malodvornícka cesta, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od kvality dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v oblasti nákupu tovaru a príprava podkladov pre vyjednávanie obchodných podmienok? Staňte sa členom nášho tímu !
Čo Vás čaká ?
- Vyhľadávať a aktívne jednať so stálymi, ale aj novými partnermi
- Objednávanie tovaru pre maloobchodné predajne a webshopy
- Zodpovednosť za zisk a obrat u zvereného sortimentu
- Starostlivosť o zverený sortiment tovaru - cenové, platobné, dodacie podmienky....
- Pravidelné rokovania s dodávateľmi
- Komunikácia s predajňami ohľadom objednávok tovaru
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami - marketing ( akcie na podporu predaja ), nákup (cenotvorba, sortiment, skladové zásoby)

-spolupráca s kolegami v dynamickom tíme
-príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú nami zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-prax v odbore min. 3 roky
- skúsenosti s rokovaniami s dodávateľmi
- skúsenosti práce s obchodnými výsledkami - cenové kalkulácie, analýzy, marže, náklady atď.
- presvedčivá osobnosť
- podnikavosť, veľmi dobré komunikačné schopnosti

Prevádzkovanie siete obchodov so spotrebnou elektronikou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov