Pridať inzerát

Skladník - vodič VZV

ANDREA SHOP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malodvornícka cesta 603, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prax na vysokozdvižnom vozíku nutná, vykladanie a zakladanie do regálov
- Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- Fyzická manipulácia s materiálom
- Príprava a preprava materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka - doručenie podľa požiadaviek, bez poškodenia materiálu
- Periodická a systematická kontrola materiálu, upozorňovanie na prípadné nezhody

V prípade Vášho záujmu nám zašlite nám elektronicky svoj štruktúrovaný životopis,
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- držiteľ platného oprávnenia na vedenie motorového (vysokozdvižného) vozíka triedy I., druh W1
- prax s vedením a obsluhou vzv v skladovom hospodárstve
- prax so zakladaním a vykladaním paliet vo výškach
- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť za odvedenú prácu

Prevádzkovanie siete obchodov so spotrebnou elektronikou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GALANTSKÁ CESTA
92901 Dunajská Streda