Pridať inzerát

Kuchár, Koliba u Draga Nováky

Andrea Oršulová - LORD

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nováky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky ? Baví ťa tradičná kuchyňa zameraná na slovenské špeciality? Hľadáme kuchára/ kuchárku. Čaká ťa samostatná príprava a výdaj jedál pre zákazníkov reštaurácie. Príprava denného menu a jedál z jedálneho lístku. GARANTUJEME UDRŽANIE PRACOVNÉHO MIESTA AJ V PRÍPADE ĎALŠIEHO SPRÍSŇOVANIA PANDEMICKÝCH OPATRENÍ.

Zaujímavé platové ohodnotenie, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Sme novootvorený rodinný podnik sídliaci v meste Nováky. Špecializujeme sa na tradičné slovenské jedlá, ale v našej ponuke nájdete aj jedlá z iných svetových kuchýň.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

4. apríla 595/172
972 43 Zemianske Kostoľany